Posjetiteljski centar Geopark Viški arhipelag – otvaranje UNESCO revalidacije

Pozivamo građane da nam se pridruže u ponedjeljak 22. lipnja 2026. u 18 sati u Posjetiteljskom centru Geoparka na predavanju na kojem će sudjelovati i UNESCO evaluatori koji ove godine provode terensku revalidaciju našeg UNESCO svjetskog geoparka. Predavanje će biti na engleskom jeziku. Prezentirat će se razvoj našeg područja i najvažniji napredak u posljednje 4 godine prema UNESCO smjernicama te će dr.sc. Tvrtko Korbar održati i predstavljanje projekta SALTECTA koji se provodi na području našeg UNESCO Geoparka.

Ovaj unos je objavljen u Novosti. Bookmarkirajte stalnu vezu.

Komentari su zatvoreni.